a

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vistraxiti rtssa periculiser ex, nihil lab teger enim nequm lutpatetendis in mei meis an pericula.

Follow Us

Adriano Firmino dos Santos Gonçalves Classe de Conjunto-Coro/Formação Musical adriano.goncalves@smguimaraes.pt
Alexandre Xavier Silva Gonçalves Formação Musical alexandre.goncalves@smguimaraes.pt
Ana Filipa Alves Costa Violino ana.costa@smguimaraes.pt
Ana Filipa da Costa Abreu Violino/Classe de Conjunto-Orquestra filipa.abreu@smguimaraes.pt
Ana Isabel Vieira Alves Queirós Bastos Fagote ana.bastos@smguimaraes.pt
Ana Raquel Gomes da Rosa Piano (Coordenadora de Departamento) raquel.rosa@smguimaraes.pt
Ana Raquel Marcos Quintas Contrabaixo ana.quintas@smguimaraes.pt
Ângela Maria de Melo Alves Classe de Conjunto-Coro/Canto | Educação Vocal angela.alves@smguimaraes.pt
Ângelo Alberto Pereira Fernandes Trompete/Classe de Conjunto-Orquestra angelo.fernandes@smguimaraes.pt
António Canaveira do Vale Guitarra antonio.canaveira@smguimaraes.pt
Artur Miguel Lemos Oliveira Trompete/Classe de Conjunto-Orquestra artur.oliveira@smguimaraes.pt
Bruno Adriano Alves Dias Rafael Trompa/C. de Conjunto- M. Câmara(Coordenador de  Departamento) bruno.rafael@smguimaraes.pt
Carina Raquel Trindade de Albuquerque Violoncelo carina.albuquerque@smguimaraes.pt
Carla Manuela Meira Machado Nogueira Piano carla.nogueira@smguimaraes.pt
Carla Micaela de Oliveira e Alvim Braga Piano carla.braga@smguimaraes.pt
Carlos Alberto de Castro Ortiga Guitarra carlos.ortiga@smguimaraes.pt
Cosme Alberto Macedo Carneiro da Silva Campinho Classe de Conjunto-Coro cosme.campinho@smguimaraes.pt
Daniela Filipa Miranda Costa Clarinete (Coordenadora de Departamento) daniela.costa@smguimaraes.pt
Domingos Francisco Martins de Castro Clarinete/Classe de Conjunto-M.Câmara domingos.castro@smguimaraes.pt
Emídio António Moreira Carvalho Ribeiro Viola d’Arco emidio.ribeiro@smguimaraes.pt
Ermelinda José Pereira da Rocha Martins Piano ermelinda.martins@smguimaraes.pt
Fernanda Sara Vieira Soares Italiano fernanda.soares@smguimaraes.pt
Hermano Filipe Gomes Carneiro Formação Musical (Coordenador de Departamento) hermano.carneiro@smguimaraes.pt
Hugo Leandro Vilar Ribeiro Oboé hugo.ribeiro@smguimaraes.pt
Inês Sofia da Rocha Teixeira Classe de Conjunto-Coro ines.teixeira@smguimaraes.pt
Janete da Conceição Soares da Costa Ruiz

Classe de Conjunto-Coro/Canto | Educação Vocal | (Coordenadora de Departamento)

janete.ruiz@smguimaraes.pt
Joana Patrícia Duarte Ribeiro Violino joana.ribeiro@smguimaraes.pt
João Paulo da Silva Fernandes Percussão joao.fernandes@smguimaraes.pt
João Pedro da Cunha Almeida Piano joao.almeida@smguimaraes.pt
João Ricardo Silva Fernandes Piano joao.r.fernandes@smguimaraes.pt
Jorge Dinis Ribeiro Fernandes Tuba – Eufónio/ Classe de Conjunto-Orquestra jorge.fernandes@smguimaraes.pt
José Alexandre Castro Tedim Violoncelo jose.tedim@smguimaraes.pt
José Gil Pacheco Soares Magalhães Flauta Transversal gil.magalhaes@smguimaraes.pt
Leandro Vieira Monteiro

Formação Musical | (Coordenador 1º Ciclo)

leandro.monteiro@smguimaraes.pt
Liliana Patrícia Rodrigues Gonçalves Flauta Transversal liliana.goncalves@smguimaraes.pt
Lioba Vergely Classe de Conjunto-Coro lioba.vergely@smguimaraes.pt
Luísa Maria dos Santos Ribeiro Barriga Classe de Conjunto-Coro luisa.barriga@smguimaraes.pt
Lyudmyla Gladysheva Piano lyudmyla.gladysheva@smguimaraes.pt
Mara Alina Andrade Lopes Figueiredo da Silva Violino (Coordenadora de Departamento) mara.figueiredo@smguimaraes.pt
Maria Helena Andrade Freitas Musicoterapia/ Pré-escolar helena.freitas@smguimaraes.pt
Maria Manuela Moreira Campos Alemão manuela.campos@smguimaraes.pt
Marisa Ribeiro Oliveira Classe de Conjunto-Coro marisa.oliveira@smguimaraes.pt
Miguel Soares Ferreira de Sousa Carneiro Percussão miguel.carneiro@smguimaraes.pt
Nuno Alexandre Silva Meira Violino nuno.meira@smguimaraes.pt
Nuno Miguel Borges de Sá Cachada Guitarra nuno.cachada@smguimaraes.pt
Nuno Ricardo Cruz Teixeira Clarinete nuno.teixeira@smguimaraes.pt
Paula Alexandra Ribeiro da Silva Peixoto Piano/Baixo Contínuo paula.peixoto@smguimaraes.pt
Paulo Jorge dos Santos Correia Rodrigues Formação Musical paulo.rodrigues@smguimaraes.pt
Paulo Miguel Marques Correia Sampaio Lima Piano/Acompanhamento  paulo.lima@smguimaraes.pt
Paulo Ricardo Sampaio Martins Clarinete/Classe de Conjunto paulo.martins@smguimaraes.pt
Ricardo Filipe Vilares História e Cultura das Artes ricardo.vilares@smguimaraes.pt
Ricardo Jorge da Silva Cerqueira Guitarra ricardo.cerqueira@smguimaraes.pt
Rita Alexandra da Costa Abreu Musicoterapia/ Pré-escolar rita.abreu@smguimaraes.pt
Rómulo Leandro Marques Vieira Trombone (Gestão de Projetos Artísticos) romulo.vieira@smguimaraes.pt
Rúben Manuel Ribeiro Andrade Análise e Técnicas de Composição ruben.andrade@smguimaraes.pt 
Rui Emanuel Sampaio Martins Trompa rui.martins@smguimaraes.pt
Rute Carla Lopes Vitorino Magalhães Órgão/Baixo Contínuo rute.vitorino@smguimaraes.pt
Sandra Cristina Magalhães Azevedo Classe de Conjunto-Coro sandra.azevedo@smguimaraes.pt
Sara Sofia Peixoto Martins Saxofone sara.martins@smguimaraes.pt
Sílvia Madalena Gonçalves Saxofone/C. Conjunto-Coro silvia.goncalves@smguimaraes.pt
Simão Pedro Mendes Neto Acompanhamento-Piano simao.neto@smguimaraes.pt
Sónia Maria Carneiro Ferreira Flauta Transversal sonia.ferreira@smguimaraes.pt
Tiago António Nunes da Costa Saxofone tiago.costa@smguimaraes.pt
Vasco Silva de Faria Trompete vasco.faria@smguimaraes.pt
Verónica Conceição Ferreira da Costa Classe de Conjunto-Coro/Formação Musical veronica.costa@smguimaraes.pt